KAVÁRNA 731493537 / RELAX 731493538 ​ info@whynotspejchar.cz

Maderoterapie

Maderoterapie je v současné době velmi oblíbenou masážní technikou v boji proti celulitidě a tvarování postavy. Touto neinvazivní metodou, která je založena na použití anatomických válečků vyrobených ze dřeva, se dosahuje po pár aplikacích viditelných výsledků.

Maderoterapie špejchar

Díky této metodě můžete mít pevnější tělo, redukovat tukové zásoby i na místech, která jsou pro vás takzvaně “kritická”. Celkově pak maderoterapie stimuluje lymfatický systém, zbavuje tělo toxinů, odbourává usazené tukové zásoby, zbavuje tělo případných nerovností, redukuje objem postavy (břicho, nohy, boky, hýždě, paže), vypíná pokožku a uvolňuje svaly.

Doporučujeme kůru intenzivně po sobě jdoucích 5-10 masáží, které si ideálně můžete rozdělit na dvě části. Po intenzivní kůře doporučujeme udržovací masáže 1x měsíčně.

Skvělá je také kombinace válečků a klasické sportovní masáže.

Kontraindikace: těhotenství, šestinedělí, kojení, křečové žíly, povrchové záněty, onkologické onemocnění

Maderoterapie 

Maderoterapie stimuluje lymfatický systém, zbavuje tělo toxinů, odbourává usazené tukové zásoby, zbavuje tělo případných nerovností, redukuje objem postavy (břicho, nohy, boky, hýždě, paže), vypíná pokožku a uvolňuje svaly.

45 minut 1 000,- | 60 minut 1 200,-

Maderoterapie + klasická masáž

Kombinace maderoterapie s klasickou sportovní masáží. Maderoterapie stimuluje lymfatický systém, zbavuje tělo toxinů, odbourává usazené tukové zásoby, zbavuje tělo případných nerovností, redukuje objem postavy (břicho, nohy, boky, hýždě, paže), vypíná pokožku a uvolňuje svaly.

60 minut 1 200,-