KAVÁRNA 731493537 / RELAX 731493538 ​ info@whynotspejchar.cz

Řasy a obočí

Pokud chcete prodloužit své řasy bez obav z alergií, můžeme vytvořit přirozený nebo výrazně objemný efekt podle vašich představ. Díky lash liftingu budou vaše řasy dokonale natočené a výrazné.

Lash lifting + lash botox

Šetrná trvalá na řasy, která dokáže jedinečným způsobem vyživit a ozdravit přírodní řasu.  Natočení řas vydrží 4-8 týdnů bez nutnosti jejich umělého prodloužení.  Vaše řasy budou krásně přirozeně natočené, silnější, hustší, opticky prodloužené a obarvené. Lash botox zároveň opravuje strukturu řas po celé jejih délce.
Oproti klasické trvalé má lash lifting přirozený efekt, dlouhodobě zlepšuje kvalitu přírodních řas,má slabší složení a přirozené zakřivení. Lash lifting je hypoalergenní, nepoužívá se žádné lepidlo jako u prodlužování řas.
Lash lifting je vhodný pro všechny, kdo si nepřeje prodloužené řasy metodou řasa na řasu, kdo si chce od prodloužených řas odpočinout, kdo má slabé, světlé, rovné řasy a chce je přirozeným způsobem zvýraznit.
Lash lifting se nedoporučuje v případě alergie na kteroukoliv ze složek přípravku, poranění nebo zánětu v oblasti oka nebo očního okolí, ekzému v očním okolí, operace oka či očního okolí v nedávné době, menstruace / 2 dny před a po/, těhotenství.

1 600,-

Laminace obočí

Kvalitní úprava obočí je v dnešní době velice významným trendem. Obočí nám rámuje obličej, a proto si zaslouží naši pozornost.
Laminace chloupky nejen zvýrazní, ale také podpoří jejich kvalitu a růst. Zkrátka dokonale vyčesané obočí, které se nepohne z místa.
Chloupky se speciálním gelem vytáhnou směrem nahoru, narovnají se a pak se upraví do požadovaného tvaru. V některých případech je obočí po aplikaci o dost výraznější a je třeba si na tuto změnu chvíli zvykat, ale po vstřebání výživy chloupky zmatní, zesvětlají a vznikne krásný přirozený efekt upraveného obočí. Nekroutí se, chloupky si snadno učešete do Vámi požadovaného tvaru a krásně drží po dobu 4 týdnů.
Laminace je pro vás vhodná, pokud chcete dlouhodobě fixovat tvar obočí, máte chloupky které mají tendenci se kroutit či chcete vylepšit kvalitu vašeho obočí.
Laminace není vhodná, pokud máte jakékoliv problémy v oblasti očního okolí, jste po aplikaci botoxu nebo kyseliny hyaluronové na čele a v očním okolí, užíváte antibiotika, máte infekční onemocnění.
Pokud procházíte výraznými hormonálními změnami /těhotenství, hormonální léčba, menstruace../ laminace může, ale také nemusí mít výsledek jaký má mít.  Jedná se o velice individuální záležitost.
Ošetření obsahuje :
– konzultace tvaru obočí
– tvarování obočí
– barvení obočíá
– úprava pinzetou, voskem Lycon

1 450,-