KAVÁRNA 731493537 / RELAX 731493538 ​ info@whynotspejchar.cz

KOSMETIKA

Tato francouzská luxusní kosmetika je již 70 let na trhu a řadí se k exkluzivním profesionálním světovým salonním značkám.Nabízí účinné řešení všech kosmetických problémů, patentované manuální techniky a integrované programy krásy.

KOSMETIKA SOTHYS

Tato francouzská luxusní kosmetika je již 70 let na trhu a řadí se k exkluzivním profesionálním světovým salonním značkám.Nabízí účinné řešení všech kosmetických problémů, patentované manuální techniky a integrované programy krásy. Profesionální metoda Digi-Esthetique je kombinací tlaku prstů, masírování a odvodňování. Zvyšuje účinky aplikovaných produktů, navozuje stav úplné relaxace, revitalizuje organismus a obnovuje energii…

ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ
Základní péče je přizpůsobená konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu.

Odstranění make-upu, vyčištění pleti peelingem,který připravuje pleť na aplikaci dalších produktů, ampule, maska, masáž celého obličeje
Cena 1hod – 1200,-

SPECIFICKÉ OŠETŘENÍ
Nadstandartní péče, která poskytuje specifická řešení konkrétních potřeb pleti.

PÉČE O OČNÍ KONTURY
Profesionální péče na vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur
Cena 50min. 850,-

Jako součást jiného šetření 20min. 650,-

PEELING RESURFASANT
Pro celkovou obnovu pleti nebo jako příprava pro intenzivní kůru.
Vhodné pro všechny typy pleti(kromě citlivé), eliminuje drobné vrásky, nadměrnou pigmentaci a jizvy.
Cena 1h.15min 1500,-

OŠETŘENÍ  SPA TERMÁLNÍ VODOU
Okamžitá úleva pro citlivou pleť za pomoci termální vody, která obnovuje pokožku. Použití modelačních porcelánových lžiček.
Cena 1h. 1500,-

INTENZIVNÍ PÉČE
Cílená činnost ve spojení s exkluzivní metodou Digi-Esthétique.

HYDRA 3HA
Intenzivní hydratační ošetření obsahující 3násobnou kyselinou hyaluronovou, které dodá pleti pocit komfortu a absolutní hydratace. Kosmetická kůra posílená exkluzivní Digi-Esthétique modeláží působí jako jedinečná a intenzivní léčba s nezbytnou hydratací. Již po 1 ošetření se pleť cítí nasycená a posílená, vyhlazená a působí mladistvým dojmem.
Cena 1h 30min. 1900,-

SIBIŘSKÝ ŽENŠEN
Intenzivní ošetření pro dodání energie pleti. Kůra rozzáří pleť přívalem světla a odhalí mladiství vzhled. Rituál znovu dobíjí pleťové buňky energií a současně je regeneruje a chrání. Celé ošetření je perfektní harmonií složení produktů s odbornou znalostí exkluzivních tahů Digi-Esthétique.
Cena 1h 30min. 1900,-

ßP3 Tri- Komplex program mládí
Intenzivní cílené ošetření,  které bojuje proti viditelným známkám stárnutí – vráskám a povoleným konturám. Díky této péči získáte viditelně mladší pleť již po první péči. Nejúčinnější je kúra tří ošetření v průběhu jednoho měsíce, po kterých pleť působí mladší až o několik let.
Cena 1h 30min. 2050,-