KAVÁRNA 731493537 / RELAX 731493538 ​ info@whynotspejchar.cz

KOSMETIKA

Tato francouzská luxusní kosmetika je již 70 let na trhu a řadí se k exkluzivním profesionálním světovým salonním značkám. Nabízí účinné řešení všech kosmetických problémů, patentované manuální techniky a integrované programy krásy.

Kosmetika sothys

Tato francouzská luxusní kosmetika je již 70 let na trhu a řadí se k exkluzivním profesionálním světovým salonním značkám.Nabízí účinné řešení všech kosmetických problémů, patentované manuální techniky a integrované programy krásy. Profesionální metoda Digi-Esthetique je kombinací tlaku prstů, masírování a odvodňování. Zvyšuje účinky aplikovaných produktů, navozuje stav úplné relaxace, revitalizuje organismus a obnovuje energii…

Základní péče

Základní péče, která poskytuje řešení konkrétních potřeb pleti.

Odstranění make-upu, vyčištění pleti peelingem,který připravuje pleť na aplikaci dalších produktů, ampule, maska, masáž celého obličeje

60 minut 1 650,-

Specifická péče

Nadstandartní péče, která poskytuje specifická řešení konkrétních potřeb pleti.

Sezonní ošetření 

Ošetření je cílené na specifické potřeby pleti během různých ročních období. Dávka kyslíku se směsi minerálů k posílení a zvýšení obranyschopnosti pleti před zimou a s koktejlem vitamínů pro její oživení před létem. Obličejová ošetření jsou k dispozici ve speciální edici 2x ročně.

75 minut 1 850,-

Ošetření spa termální vodou

Okamžitá úleva pro citlivou pleť za pomoci termální vody, která obnovuje pokožku. Použití modelačních porcelánových lžiček.

60 minut 1 850,-

Ošetření Sothys Organics

Kosmetické bio ošetření se svěží vůní probudí pokožku a dodá jí okamžitý jas. Ponořte se do srdce přírody za doprovodu jedinečné hudby a užijte si chvilku hluboké relaxace. Pleť je rozzářená, projasněná, pružnější a vláčnější.

60 minut 1 900,-

/W/+

Účinné ošetření pro sjednocení pigmentu a maximální projasnění pleti.

75 minut 1 900,-

Pánské ošetření Sothys Homme

Relaxační a detoxikační rituál speciální pro mužskou pleť. Ošetření kombinuje detoxikaci, posílení, zpevnění a hydrataci pleti.

75 minut 1 750,-

Ošetření Correcteur

Korekční ošetření pro mastnou a problematickou pleť. Péče pro pleť s nedokonalostmi: eliminace nečistot pleti, exfoliace pro zdravější, čistou a zářivou pleť.

60 minut 1 650,-

Peeling resurfasant

Pro celkovou obnovu pleti nebo jako příprava pro intenzivní kůru. Vhodné pro všechny typy pleti(kromě citlivé), eliminuje drobné vrásky, nadměrnou pigmentaci a jizvy.

75 minut 2 050,-

Peeling Glysalac

Expresní ošetření pro obnovu a hloubkové čištění pleti.

45 minut 1 300,-

Péče o oční kontury

Profesionální péče na vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur.

50 minut 1 150,-

Intenzivní péče

Cílená činnost ve spojení s exkluzivní metodou Digi-Esthétique.

Ošetření hydra hyaluronic ACID4

Inovovaná hydratační řada, jejíž základem je 4násobná kyselina hyaluronová. Obsahuje 3 klíčové látky:
– Patentovaný výtažek Boletus 1055 – aktivuje hydratační paměť pleti.
– Kyselinu hyaluronovou nízké molekulární hmotnosti – trvalá regenerace epidermis
– Kyselinu hyaluronovou vysoké molekulární hmotnosti – okamžitá obnova hydratace.
Skutečná síla inovací, která působí hluboko uvnitř pokožky. Dobře hydratovaná pleť vypadá viditelně mladší a čelí lépe zkouškám času.

90 minut 2 750,-

Detox energy

Kompletní řešení k ochraně proti negativním vlivům znečištěného ovzduší, detoxikaci a dodání energie. Rituál znovu dobíjí pleťové buňky energií, regeneruje ji a chrání. Celé ošetření je perfektní harmonií složení produktů s odbornou znalostí exkluzivních tahů Digi-Esthétique.

90 minut 2 750,-

ßP3 Tri-Komplex program mládí

Intenzivní cílené ošetření, které bojuje proti viditelným známkám stárnutí – vráskám a povoleným konturám. Díky této péči získáte viditelně mladší pleť již po první péči. Nejúčinnější je kúra tří ošetření v průběhu jednoho měsíce, po kterých pleť působí mladší až o několik let.

90 minut 2 750,-

Ošetření pro dokonalé kontury obličeje a očního okolí

Intenzivní protivrásková péče pro zachování nebo navrácení mladistvých kontur obličeje a vypnutí partií dekoltu a krku s intenzivním ošetřeněním očního okolí.
Doporučeno pro všechny, kdo mají obavy z tzv.dvojité brady, povislých tváří, krku nebo dekoltu.
Peeling, modeláž, dvojitá maska a ošetření očního okolí modelačními lžičkami z porcelánu, pro otevřený a mladiství pohled,

75 minut 2 500,-

Přístrojové ošetření

Přirozené nasycení pleti kyslíkem.

Neinvazivní karboxyterapie

Ošetření je pro regeneraci a omlazení pleti, celkové zlepšení metabolismu pleti. Pomáhá pokožce udržet vlhkost, což zpomaluje předčasné stárnutí a zvyšuje ochrannou funkci buněk. Pozitivně působí na postakne, rozšířené póry, pigmentaci, jizvy. Zvyšuje pružnost pokožky, regeneruje, omlazuje, hydratuje.

Ošetření zahrnuje peeling, vyčištění pleti, masáž, ošeření přístrojem, závěrečnou masku dle potřeb pleti.

Po ošetření se doporučuje být 24h.bez líčení a minimálně 3 dny používat ochranu pleti SPF30-50 a vyhnout se aktivnímu sportu, sauně. Efekt je viditelný okamžitě, ale po 3-4dnech ještě zintenzivní. Pro zesílení efektu doporučujeme 3 ošetření v rozmezí 14 dnů.

1 ošetření 2 200,-

3 ošetření v permanentce 5 700,- (1 900,- / 1 ošetření)

*permanentka platí 6měsíců

Doba veškerých kosmetických ošetření je orientační v závislosti na doplňkových službách a stavu pleti.