KAVÁRNA 731493537 / RELAX 731493538 ​ info@whynotspejchar.cz

KOSMETIKA

Tato francouzská luxusní kosmetika je již 70 let na trhu a řadí se k exkluzivním profesionálním světovým salonním značkám. Nabízí účinné řešení všech kosmetických problémů, patentované manuální techniky a integrované programy krásy.

Kosmetika sothys

Tato francouzská luxusní kosmetika je již 70 let na trhu a řadí se k exkluzivním profesionálním světovým salonním značkám.Nabízí účinné řešení všech kosmetických problémů, patentované manuální techniky a integrované programy krásy. Profesionální metoda Digi-Esthetique je kombinací tlaku prstů, masírování a odvodňování. Zvyšuje účinky aplikovaných produktů, navozuje stav úplné relaxace, revitalizuje organismus a obnovuje energii…

Základní péče

Základní péče, která poskytuje řešení konkrétních potřeb pleti.

Odstranění make-upu, vyčištění pleti peelingem,který připravuje pleť na aplikaci dalších produktů, ampule, maska, masáž celého obličeje

60 minut 1 350,-

Specifická péče

Nadstandartní péče, která poskytuje specifická řešení konkrétních potřeb pleti.

Péče o oční kontury

Profesionální péče na vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur.

50 minut 850,- | Jako součástí jiného ošetření 20 minut 650,-

Peeling resurfasant

Pro celkovou obnovu pleti nebo jako příprava pro intenzivní kůru. Vhodné pro všechny typy pleti(kromě citlivé), eliminuje drobné vrásky, nadměrnou pigmentaci a jizvy.

75 minut 1 550,-

Ošetření spa termální vodou

Okamžitá úleva pro citlivou pleť za pomoci termální vody, která obnovuje pokožku. Použití modelačních porcelánových lžiček.

60 minut 1 550,-

Intenzivní péče

Cílená činnost ve spojení s exkluzivní metodou Digi-Esthétique.

Hydra 3ha

Intenzivní hydratační ošetření obsahující 3násobnou kyselinou hyaluronovou, které dodá pleti pocit komfortu a absolutní hydratace. Kosmetická kůra posílená exkluzivní Digi-Esthétique modeláží působí jako jedinečná a intenzivní léčba s nezbytnou hydratací. Již po 1 ošetření se pleť cítí nasycená a posílená, vyhlazená a působí mladistvým dojmem.

90 minut 1 950,-

Detox energy

Kompletní řešení k ochraně proti negativním vlivům znečištěného ovzduší, detoxikaci a dodání energie. Rituál znovu dobíjí pleťové buňky energií, regeneruje ji a chrání. Celé ošetření je perfektní harmonií složení produktů s odbornou znalostí exkluzivních tahů Digi-Esthétique.

90 minut 2 300,-

ßP3 Tri-Komplex program mládí

Intenzivní cílené ošetření, které bojuje proti viditelným známkám stárnutí – vráskám a povoleným konturám. Díky této péči získáte viditelně mladší pleť již po první péči. Nejúčinnější je kúra tří ošetření v průběhu jednoho měsíce, po kterých pleť působí mladší až o několik let.

90 minut 2 100,-