KAVÁRNA 731493537 / RELAX 731493538 ​ info@whynotspejchar.cz

PEDIKÚRA

Užijte si blahodárný rituál pro vaše nohy.

Pedikúra SPARITUAL

Pedikúra je základní péčí o nohy a chodidla, která má zdravotní i estetické poslání. Běžná pedikúra je zaměřena především na co nejsnadnější a také nejrychlejší odstranění zrohovatělé vrstvy kůže a základní úpravu nehtů.

Cílem pedikúry Sparitual není jen odlehčení Vašich nohou, ale také Vaše uvolnění a relaxační prožitek, stejně jako dlouhotrvající radost z hladkých a upravených chodidel a nehtů.

Pedikúra Sparitual se vyznačuje důmyslností svých postupů, stejně jako špičkovou kvalitou svých výrobků. Jejich účinnost pocítíte okamžitě, a také se dozajista zamilujete do úchvatných kombinací vůní a barev, které ovlivňují nervovou soustavu a energetická centra – tzv.čakry.

SPARITUAL základní pedikúra

Koupel nohou, odstranění odumřelé kůže skalpelem a bruskou, úprava nehtu a kůžičky pomocí brusek, relaxační masáž plosek nohou, krémový zábal, závěrečný krém, výživa a lak na nehty.

60 – 90 minut 900,- | Bez lakování 750,-

SPARITUAL wellness pedikúra

Koupel nohou, odstranění odumřelé kůže skalpelem a bruskou, peeling nohou, přípravek na nehtovou kůžičku, maska + zábal, masáž nohou a lýtek, krémový zábal, úprava nehtu, ošetření kůžičky, výživa, lakování, závěrečný krém.

90 – 120 minut 1 200,-

SPARITUAL pánská pedikúra

Koupel nohou, odstranění odumřelé kůže skalpelem a bruskou, peeling nohou/maska, úprava nehtů a kůžičky, relaxační masáž, závěrečný krém.

60 minut 750,-